Що можливо зробити з пластику. Топ 3 популярних виробів

Ми зібрали для Вас ТОП 3 популярних виробів з пластикових пляшок!

Поліофеїни, поліетилентерафлатат, полівінілхлорид – всі ці страшні та дивні назви представляють собою продукт переробки нафти, або по простому – пластик. Де би ви не знаходилися,  посеред великого міста, або в середині будинку, ви обов’язково побачите його у всіх можливих формах. Чи може сьогодні хтось уявити своє життя без виробів з пластмаси?

І не недаремно, адже він дійсно має ряд переваг, перед традиційними ще 20 років тому методами упаковки:

  • вага,
  • значно нижчі витрати на транспортування,
  • стійкість до пошкоджень,
  • ціна виготовлення.

Ці та інші переваги пластику роблять наступні вироби просто незамінними у нашому повсякденному житті:

  1. ПЕТ-пляшки. Солодкі напої, пиво, побутова хімія. Все що має цяточку на дні пляшки чи флакону, має паркування PET або 1 в трикутнику. ПЕТ – є одним з самих цінних для переробки матеріалів, адже з нього можна зробити і нову пет-пляшку, фібро-волокно тощо.
  2. поліетилен. Вироби з поліетилену доволі різні:
  • поліетилен низького тиску у вигляді плівки – великі та маленькі одноразові пакетики «маєчка»,
  • поліетилен високого тиску у вигляді плівки – сміттєві пакети, упаковочка плівка з пухирцями, плівка з маркуванням LD PE або PE LD,
  • поліетилен низького тиску у вигляді флаконів – пляшки з молочною продукцією, побутовою хімією, мають лінію впоперек дна пляшки, маркування HD PE або PE HD
  • зпінений поліетилен – матеріал, що часто використовується для упаковки ґаджетів та техніки.

3. поліпропілен. Матеріал, що отримав вкрай широке застосування. Поліпропілен – це і       плівка для упаковки макаронів, цукру, печива. PP – це і поліпропіленові флакони рідкого засобу для прання, і ланч-бокси, соломинки, обгортка цукерок, а також багаторазові контейнери для їжі.

Вироби з пластмаси дуже зручні, надійні та дешеві. Але лише відсортовуючи пластик від загального сміття, ви упередите створення довічного сміття, адже розкладення одної пет-пляшки триватиме близько 750 років.

Долучайся до сортування вже сьогодні

Follow by Email
Facebook
Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*