Як сортувати в однокімнатній квартирі?

Коли місця в квартирі обмаль і здається, що кожен клаптик простору зайнятий –

додатковий контейнер або відро для сортування буде, здається, абсолютно недоречним. Та в тім, ми спостерігаємо, що все більше не байдужих до питання роздільного збору знаходять рішення цієї головоломки, навіть в рамках однокімнатної квартири.

 

Можливі варіанти розміщення пакета чи коробки для відсортованої сировини:

  • пакет або відро поряд з відром для загального сміття, під раковиною.
  • пакет або контейнер на балконі або навіть в шафі в коридорі
  • проста картонна коробка перед вхідними дверями у вашу квартиру, прямісінько у загальному коридорі чи у так званому передбаннику.

 

На відміну від загального сміття, в якому, відразу після його утворення починаються відбуваються процеси гниття, відсортоване сміття – картон, пет-пляшки, тощо, є відносно чистими і навіть через місяць не почнуть тхнути. Тому це вже не просто сміття, а ресурс, який чекатиме, не створюючи для вас незручностей, поки ви не винесете його до спеціального контейнеру для відсортованих відходів.

 

Перевагою сортування є передусім то, що загального, несортованого сміття буде на 30-40% менше, а відтак витрати на його вивезення скоротяться на відповідну суму. В незалежності від того, обслуговує будинок ЖЕК чи ОСББ – зекономлені кошти можуть бути використані натомість на сам будинок і покращення його технічного стану.

 

Сортування – це вигода для всіх, тих, хто проживає в квартирі, чи будинку, економіки країни, та і не в останню чергу для навколишнього середовища.

Долучайтесь до сортування вже сьогодні!

Follow by Email
Facebook
Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*