Про проект

Чи варто сортувати взагалі і чи є в цьому нагальна необхідність?

“ЕкоСорт” – це контейнер біля твого будинку, куди сьогодні можна кинути цінну вторинну сировину, а вже завтра вона обов’язково потрапить на переробку.

Використовуючи контейнери для сортування «Екосорт» ви:

  • зменшуєте навантаження на екосистему, адже це сміття потрапить не на полігон,
  • створюєте додаткові робочі місця
  • сприяєте зменшенню видобутку ресурсів надр землі (ліс, нафта, вода)
  • створюєте додаткову цінність упаковки

Чому виник проект «Екосорт»?

Його поява стала закономірністю, як наслідок того, що ми спостерігаємо довкола по містам і селам України. В кожному контейнері може міститися до 50% сировини, яка могла би стати новою картонною коробкою, або пластиковим стільцем, натомість все це потрапляє на полігон. Там сміття буде знаходитися від 1 місяця до тисячі років, в залежності від матеріалу. Вторинна сировина – це не сміття, а реальний ресурс, який можна і потрібно використовувати вже зараз.

В нашій країні менше 10% сировини сортується.

Окрім екологічної проблеми, яку посилюють постійно зростаюча кількість необлаштованих сміттєвих полігонів, ми втрачаємо і в економічному відношенні. Велика кількість компаній, що займаються переробкою різних видів пластмас, паперу, тощо, змушені закуповувати вторинну сировину закордону. Чому? Тому що в нашій країні сортується менше 10% відходів.

Місія проекту «ЕкоСорт» полягає в забезпеченні простої та зручної можливості для сортування кожному жителю Києва, а згодом і України.

Наша мета полягає в тому, щоб все, що має доцільність переробки, потрапило від споживача до відповідного заводу. Там ця вторинна сировина почне нове життя і згодом зможе перетворитися на новий папір, пластиковими стільцями, пляшкою, тощо. Метод простий – ми встановлюємо контейнер для сортування біля вашого будинку чи офісу, ви сортуєте, ми забираємо цю сировину, досортовуємо та передаємо сировину на переробку.

Долучайся до сортування вже сьогодні!